דשא אמיתי או דשא סינטטי?

הבחירה הנכונה לגינה שלכם

אם עד היום הייתם בטוחים, שדשא סינטטי הוא פשרה ושהדשא האמיתי של השכן, הוא טוב יותר ונכון יותר. זה הזמן לחשוב מחדש ולהבין, שדשא סינטטי, הוא פתרון מעולה ומיטבי לכל גינה. הדשא הסינטטי האיכותי שניתן להשיג היום, הופך את הגינה שלכם לגינה ירוקת עד במינימום השקעה, מינימום תחזוקה ובמקסימום תוצאה ומראה. בזכות דשא סינטטי ללא מצע, הגינה שלנו מקבלת אווירה של טבע בתוך הבית, טבע שקרוב אלינו ונעים לשבת עליו ובזכות גינה מטופחת ויפה, אנו נהנים מאווירה קסומה בכל ימות השנה.

דשא סינטטי איכותי

מינימום תחזוקה ומקסימום תוצאה עם דשא סינטטי ללא מצע

אם אתם אנשים עסוקים (כמו כולנו), לא פנויים לתחזוקת דשא אמיתי, המצריך התעסקות לא מועטה, במקום להתחייב לעבודות טיפוח הדשא ולתחזק אותו עד בלי די, תוכלו פשוט ליהנות משירות של התקנת דשא סינטטי באיכות גבוהה ובהתאם לצבעים ולגוונים שאתם אוהבים, על ידי הצוות של החצר האחורית. השירות שאנו מעניקים כולל התקנת דשא סינטטי.

אנחנו מבצעים את כל סוגי ההתקנות לדשא הסינטטי, עם כל הסוגים הקיימים, בכל הגדלים, בכל הגבהים ובכל הצבעים. אינכם צריכים לחפש אחר דילים של התקנת דשא סינטטי ברגע האחרון או במבצע מיוחד, אצלנו בחנות של החצר האחורית, הלקוחות נהנים באופן קבוע ממחירים נוחים ושירות מקצועי. צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף ומחירים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם